Mezőkövesdi HR csoportunk erősítéséhez

keresünk mielőbbi belépéssel,

EHS (Környezet- és munkavédelmi mérnök) gyakornokot

Feladatok:

  • Munka- és környezetvédelmi nyilvántartások és kimutatások készítése és folyamatos aktualizálása
  • Balesetvédelemhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Auditokon, bejárásokon feltárt hiányosságok megszüntetésének műszaki támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú környezetvédelmi ill. munkavédelmi tanulmányok – nappali tagozaton
  • Érvényes diákigazolvány
  • Heti 3 napos munkavégzés
  • Erős és gyakorlatorientált műszaki szemlélet
  • Excel, Word magabiztos gyakorlati ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, képesség önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Mezőkövesd környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Mezőkövesd, Magyarország

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal. Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva

vagy postai úton a következő címre:

3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.