A dunaújvárosi székhelyű Dunafin a legmodernebb és legnagyobb teljesítményű címkehordozópapír gyártó. Papírgyárunkat 1962-ben alapították, és 2006 óta a delfort vállalatcsoport tagja. A Magyarország szívében működő vállalat szakképzett munkatársai kiváló minőségű termékeket és szolgáltatásokat kínálnak partnereink számára világszerte. Professzionális szakértelmünkkel, folyamatos kutatási és fejlesztési tevékenységünkkel és modern befektetésekkel segítjük vásárlóinkat versenyképességük fenntartásában.

Csatlakozz hozzánk

EHS koordinátor

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az egészséget nem veszélyeztető és a biztonságos munkavégzéssel kapcsolatos követelmények betartatása
  • Tűzvédelmi előírások betartatása
  • Balesetek kivizsgálása, dokumentálása, javító és megelőző intézkedések kidolgozása
  • Részvétel üzembehelyezési eljárásokban
  • Munkautasítások, kockázatértékelések készítése, aktualizálása
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Rendszeres ellenőrzések, belső auditok elvégzése és koordinálása
  • MEBIR (OHSAS 18001:2007) működtetése, ISO 45001:2018-ra történő átállásban való aktív részvétel
  • EHS képviselete belső auditokon
  • Kapcsolattartás a tevékenységekhez kapcsolódó partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú munkavédelmi technikusi végzettség
  • Minimum tűzvédelmi előadói végzettség
  • Legalább 1 éves EHS területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
  • ISO 14001 / OHSAS / ISO 50001 / ISO 9001 belső auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nemzetközi csapat – világszínvonalú termékekkel és kihívásokkal
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott munkakörnyezet
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2400 Dunaújváros, Papírgyári út 42-46.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!