BECK AND PARTNERS Kft.

EHS koordinátor

MEGBÍZÓNK MUNKA-TŰZ-KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖKIRODA.

Csapatukba keresünk új munkatársat
EHS KOORDINÁTOR
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátori feladatok ellátása kiemelt építkezéseken, multinacionális környezetben
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • Munkahelyek ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése
  • Üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • A megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • Kockázatértékelések készítése
  • Hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség vagy továbbképzésben való részvételi hajlandóság
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Rugalmasság
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • Csapatmunka
  • Pro- aktivitás
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Telefon, számítógép
  • Szükség esetén utazás és szállás biztosítása
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások a napi munka során

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.