Egyedi Szoftver tervező / Egyedi Szoftver termék támogató, tanácsadó

Cégünk leendő munkavállalóját keresi egyedi szoftver modulok tervezése / terméktámogatása munkakörbe, aki precíz és saját minőségi munkavégzésével tudja támogatni a projekt csapatok munkáját. Feladatai nem korlátozódnak egy-egy területre, széles rálátást biztosítunk projektjeinkre, ami elengedhetetlen munkájának elvégzéséhez.

Elvárás

  • Egyedi szoftverek tervezésében és/vagy terméktámogatásában szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek erős felhasználói szintű ismerete
  • MS Office programcsomag erős felhasználói szintű ismerete

Feladatok

  • Belső és külső igények feldolgozása, specifikálása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és társosztályokkal
  • Projekt dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Projekt szervezés támogatása
  • Feladatok és azok határidőjének nyomon követése
  • Riportok, tervek, kimutatások, prezentációk készítése

Előny

  • Adatbázis kezelő rendszerek ismerete
  • Webes technológiák ismerete
  • Érdeklődés sportinformatikai terület iránt

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mindennapos logikai kihívások, agytornáztatás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.