Egészségügyi tanácsadó

Bruttó 1 500 - 1 600 Ft/óra

PannonDiák Iskolaszövetkezet

1095 Budapest

Egészségügyi tanácsadó, Budapest IX.kerület
Az AVIAN Medicina egy 100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat. Jelenleg már több, mint 130 munkatársunkkal, partnerünkkel működünk együtt a biztonságos és egészséges élet megteremtéséért.

Kutatás-fejlesztési csapattal folyamatosan azon dolgoznak, hogy a lehető legjobb minőségű termékeket állítsák elő olyan kiváló, természetes összetevők felhasználásával, amelyek bizonyítottan is hatásosak.

Főbb feladatok, munkák:

  • telefonos kommunikáció
  • egészségügyi termékekről információ nyújtás/ajánlás
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •  folyamatban lévő felsőfokú nappali aktív/passzív tanulmányokat folytatsz
  • heti kb 30 óra vállalása nem okoz gondot a számodra (heti 1-2 nap home office, megbeszélés szerint)
  •  jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  •  szeretsz emberekkel foglalkozni, segítőkész és empatikus személyiség vagy
  •  elhivatottság, lelkiismeretesség jelzőket is birtoklod
  •  szeretnél egy XXI.századi, izgalmas feladatokkal teli cégnél dolgozni

Amit kínálunk:

  • A betanulást követően home office lehetőség biztosított, heti 1-2 nap, megbeszélés alapján.
  • Keressük csapatunk legújabb tagját, aki szereti a munkánkból adódó pezsgést, és felkészült a nagyobb projektszámmal járó pörgős hétköznapokra, és az ebből adódó kihívásokra.
  • Napi 6 órában rugalmasan, egyeztetés alapján.
  • Ingyen kávé :)
Munkavégzés helyszíne: Budapest, IX.kerület (Hungária malomudvar)
  • Bérezés: 1500 - 1600 Ft, tapasztalattól függően

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)