Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kiemelkedő munkáltatói márkaépítésének köszönhetően kétszeres Employer Branding Award díjas a Generali Biztosító!

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, vállalatunk

a

Generali Biztosító Zrt.

Személybiztosítási Kompetencia Központja

debreceni munkavégzéssel

egészségügyi szakreferens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • élet – egészség – baleset biztosítási szerződések egészségügyi elbírálása;
  • a biztosítási szerződéssel rendelkező és kárigényükkel hozzánk forduló ügyfeleink orvosi dokumentációjának (zárójelentések, ambuláns lapok stb) értelmezése, feldolgozása, elbírálása;
  • üzletkötő kollegákkal való együttműködés.

Szakmai elvárások:

  • felsőfokú egészségügyi iskolai végzettség;
  • orvosi latin ismerete, készség szintű használata;
  • középfokú angol nyelvvizsga aktív nyelvtudással;
  • felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismeretek.

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, terhelhetőség;
  • ügyfélközpontú magatartás;
  • problémamegoldó gondolkodás;
  • magas fokú együttműködési és kommunikációs készség;
  • csapatszellem .

Előny:

  • egészségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • erősödő, modern, vonzó, innovatív multinacionális szervezeti kultúra;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • alkalmazotti jogviszony.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Latin - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, Piac u. 49-51.

Jelentkezési határidő:

2017. 12. 06.

A bérigény és a munkakör pontos megnevezésével ellátott önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Egészségügyi szakreferens
  • Rövid pozíció név: Referens
  • Hirdető cég: Generali Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: élet – egészség – baleset biztosítási szerződések egészségügyi elbírálása; a biztosítási szerződéssel rendelkező és kárigényükkel hozzánk forduló ügyfeleink orvosi dokumentációjának (zárójelentések, ambuláns lapok stb) értelmezése, feldolgozása, elbírálása; üzletkötő kollegákkal való együttműködés.
  • Elvárások: felsőfokú egészségügyi iskolai végzettség; orvosi latin ismerete, készség szintű használata; középfokú angol nyelvvizsga aktív nyelvtudással; felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Latin
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: Generali Biztosító Zrt.>