A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
felvételt hirdet

A gyermekszemészeti szűrőprogram keretein belül

EGÉSZSÉGÜGYI SZŰRÉSI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

    A gyermekszemészeti szűrőprogram program fő célja, hogy minél több gyermek megfelelő szemészeti ellátásban részesüljön és azokon a településeken is működhessen gyermekszemészet, ahol most nincs, és csak kevesen jutnak el vizsgálatra. A gyermekszemészeti szűrőprogram szakmai vezetője Dr. Domsa Patrícia.

Feladatok:

  • gyermekszemészeti szűrésekben való részvétel az ország különböző településein;
  • szakmai programok szervezése;
  • oktatásban való részvétel;
  • adminisztrációs feladatok;
  • a szűrőprogram vezetőjével kapcsolattartás, riportálás;
  • a projekt szakmai dokumentumainak elkészítése (jelenléti ív, szakmai anyagok, meghívók, képek, stb.)
  • részvétel az értekezleteken, megbeszéléseken.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • proaktivitás
  • MS Office magabiztos használata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • egészségügyi végzettség vagy egészségügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • szemészeti területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés (heti két-három szűrési nap az ország különböző pontjain)
  • kellemes, családias légkör
  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
  • cafeteria

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

    Bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a szakmai önéletrajz elküldésével és a nettó fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.