Mitochon Technologies Kft.
  • A régióban egyedül álló ún. "virtuális pharma" vállalkozás

  • Csatlakozz hozzánk

    Egészségügyi menedzser

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gyógyszerfejlesztéssel és egyéb egészségügyi projektekkel kapcsolatos operatív, adminisztratív (tehát nem laboratóriumi) feladatok végzése
      • Angol nyelvű szakmai irodalom kutatása, követése
      • Gyógyszerpiaci elemzések készítése, értékelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Beható ismeretek a preklinikai vagy klinikai gyógyszerfejlesztés területén
      • Releváns munkatapasztalat
      • Angol nyelv szakmai ismerete
      • Felsőfokú végzettség
      • Megbízhatóság, precizitás, minőségközpontúság
      • Kitartó, motivált, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • CRO, CRA tapasztalatok
      • Farmakológiai előképzettség
      • Tapasztalatok egészségügyi szabadalmak területén

    Amit kínálunk:

      • Rendkívüli fejlődési lehetőség, betekintés a gyógyszerfejlesztés teljes folyamatába
      • Versenyképes bérezés
      • Társadalmilag jelentős fejlesztésekben, illetve hosszútávon nemzetközi projektekben való részvétel

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi szakember
    • Klinikai kutató
    • Törzskönyvezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1077 Budapest, Wesselényi utca 28.

    Havi nettó fizetési keret:

    300 000 HUF

    Önéletrajz

    Motivációs levél