Cégünk orvosi diagnosztikai mesterséges intelligenciák fejlesztésével foglalkozik. Egyik projektünk a krónikus sebek klasszifikálását végző neurális hálózat fejlesztése. Ahhoz, hogy a mesterséges intelligenciát megtanítsuk, nagyon sok minta képre van szükségünk, amit mutathatunk neki. Ezeknek a képeknek a gyűjtése zajlik most, jelenleg összesen 34 partner intézménynél, kórházakban, klinikákban, házi ápolási szolgálatoknál. Ennek a koordinálása keresünk további segítséget, a növekvő munkateher miatt.
Csatlakozz hozzánk

Egészségügyi koordinátor - AZONNALI KEZDÉSSEL

pozícióba!

    Sebklasszifikációs mesterséges intelligenciánk fejlesztéséhez a sebekről készített képekre és a páciens egyéb adataira van szükségünk, melyeket egészségügyi partnereink közreműködésével szerzünk be illetve állítunk elő. Ehhez az általunk fejlesztett mobiltelefonos applikációt használjuk. Egészségügyi kapcsolatrendszerünk folyamatosan növekszik, és ennek adminisztrálására illetve összehangolására további segítségre van szükségünk. Egészségügyi tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki jó kommunikációs képességekkel is rendelkezik, ideálisan valamennyi vezetői tapasztalata is van.

Feladatok

  • Meglévő kórházi, klinikai és ápolási szolgálati partnerkörrel való kapcsolattartás írásban és szóban, vezetői és beosztotti szinten is
  • Sebfotósokkal való kapcsolattartás, munkájuk szervezése
  • Orvosszakmai munkatársak és ügyvezető munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása, szerződések, számlák, más dokumentumok kezelése, szkennelése, iktatása
  • Partnerek, sebfotósok munkájának havi elszámolása
  • Találkozók szervezése, ügyintézés

Munkavégzés helyszíne

  • Általánosságban irodánkban (Móricz Zsigmond körtér mellett), de szükség esetén tárgyalni kell menni partnerekhez Budapesten vagy vidéki helyeken is

Munkavégzés ideje

  • Napi 8 óra, rugalmas munkaidővel, de figyelembe véve a partnerek időbeosztását is

Elvárások

  • Gimnáziumi vagy egészségügyi szakközépiskolai érettségi
  • Egészségügyben szerzett legalább öt év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, konfliktus menedzselés
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Számítógép készségszintű használata, Word, Excel, saját appunk

Nem elvárás, de előnyben részesítjük azt a jelentkezőt, akinek van

  • Vezetői tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Saját autója és “B” jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Úttörő kutatási projektben való részvételt
  • Versenyképes bérezést

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1112 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

260 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Érdeklődés esetén életrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva!