Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Dinamikusan fejlődő magánorvosi rendelő járóbeteg szakellátással keres
  • Egészségügyi asszisztenst

    Főbb feladatok, munkák:

    • orvosok munkájának segítése
    • vérvétel, előkészítés szállításra
    • időpontadás, telefonok, e-mailek kezelése
    • betegfogadás, számlázás
    • adminisztrációs feladatok (táblázatok vezetése)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • érvényes működési engedély /EEKH/ és szakdolgozói kamarai tagság /MESZK/ elengedhetetlen
    • minimum középfokú egészségügyi végzettség
    • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
    • számítógépes ismeretek
    • nagy teherbírás
    • önálló munkavégzés
    • precizitás és megbízhatóság
    • kommunikációs készség
    • ügyfélorientált szemléletmód

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • Változatos feladatok, ahol kamatoztathatja szakmai tudását, sokoldalúságát.
    • Hosszútávú munkaviszony, fiatalos csapat, új területek kiépítésében való részvétel.
    • Munkaidő: heti 40 óra változó beosztással.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Nővér, Szakápoló
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1015, Budapest, Ostrom utca 16.

  • Jelentkezni kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehet.
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Egészségügyi asszisztenst
    • Hirdető cég: West Health Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: I. kerület
    • Feladatok: orvosok munkájának segítése vérvétel, előkészítés szállításra időpontadás, telefonok, e-mailek kezelése betegfogadás, számlázás adminisztrációs feladatok (táblázatok vezetése)
    • Elvárások: érvényes működési engedély /EEKH/ és szakdolgozói kamarai tagság /MESZK/ elengedhetetlen minimum középfokú egészségügyi végzettség minimum 2 éves szakmai tapasztalat számítógépes ismeretek nagy teherbírás önálló munkavégzés precizitás és megbízhatóság kommunikációs készség ügyfélorientált szemléletmód
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-17
    Állás, munka még: West Health Kft.>