Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt újonnan nyíló debreceni plazmaferezis centrumába

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkakörbe munkatársakat keres

FELADATAI

  • Egészségügyi paraméterek mérése, rögzítése elvégzése és a plazmaferezis lefolytatása
  • A plazmaadók és a levett vérplazma teljes körű adminisztrációja
  • A plazmaadók teljes körű tájékoztatása
  • Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
  • Folyamatos együtt működés a kollégákkal
  • A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
  • Felmerülő problémák kezelése

elvárások:

  • Egészségügyi szakképesítés
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Dinamikus munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
  • Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás és megbecsülés
  • Dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Vénaszúrási tapasztalat
  • Labortechnikai gépek, berendezések, eszközök ismerete
  • Érvényes ENKK és MESZK kártya

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gobmra kattintva várjuk 2017. március 01.–ig „EÜ ASSZISZTENS - DEBRECEN” jeligére!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Plazmaszolgálat Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Egészségügyi asszisztens
  • Hirdető cég: Plazmaszolgálat Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Egészségügyi paraméterek mérése, rögzítése elvégzése és a plazmaferezis lefolytatása A plazmaadók és a levett vérplazma teljes körű adminisztrációja A plazmaadók teljes körű tájékoztatása Határidők, szabályok, előírások pontos betartása Folyamatos együtt működés a kollégákkal A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása Felmerülő problémák kezelése
  • Elvárások: Egészségügyi szakképesítés Átlagon felüli kommunikációs képesség Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség Csapatmunkára való képesség Dinamikus munkavégzés Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet) Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17