Az Országos Vérellátó Szolgálat Székesfehérvári Területi Vérellátója

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres.

Feladatok:

  • laboratóriumi és kiszállásos vérvételi feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi/laboratóriumi asszisztensi képesítés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • haematológiai/transzfuziológiai képesítés
  • egészségügyben szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb információ:

  • egyenlőtlen munkarendben történő munkavégzés
  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozott időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 3.) Juhászné Bácsi Beatrix vezető asszisztensnél lehet (tel.: 06-22-535-606)