Az Országos Vérellátó Szolgálat Szegedi Regionális Vérellátó Központja

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • vérkiadás
  • intézeti és kiszállásos vérvételi tevékenység
  • készítmény előállítás

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi asszisztensi képesítés

Előnyt jelent:

  • haematológiai/transzfuziológiai képesítés

Egyéb információ:

  • A közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • Megszakítás nélküli, egyenlőtlen munkarend és/vagy váltott műszak szerinti munkaidő beosztás
  • Illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • Jelentkezési határidő: 2020. október 27.
  • Elbírálási határidő: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül (a munkakör elbírálást követően azonnal betölthető)

A pályázathoz csatolandó:

  • szakmai önéletrajz
  • részletes végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6720 Szeged, Honvéd tér 4.

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Frank Anett vezető asszisztensnél lehet (cím: 6720 Szeged, Honvéd tér 4., telefon: 06-62-551-197) vagy online a jelentkezem gombon keresztül.