AGENT GTS Kft
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgálat

  • Munkatársat keresünk

    Egészségügyi asszisztens (Ápoló)

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • A szakorvos és a szakasszisztens munkájának támogatása
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel: ügyfélirányítás, ügyfelek ellátásának megszervezése, az ügyfélforgalomhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
      • Termékekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
      • Ügyfélpanaszok, reklamációk kezelése
      • Ügyfélfolyamatok támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Egészségügyi végzettség, általános ápoló vagy szakasszisztens
      • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek (MS office)
      • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
      • Ügyfélorientált gondolkodásmód, empátiás készség
      • Az adminisztráció pontos ellátása
      • Megbízhatóság, felelősségtudat, önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi képesítés
      • Alapfokú angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Teljes- vagy részmunkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
      • Kellemes munkakörnyezet
      • Lelkes befogadó csapat
      • Felkészült orvosok, munkatársak

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1076 Budapest, Szinva utca 6.

    Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát