ENDO-KAPSZULA Kft.

Egészségügyi adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

    • A vizsgálatra érkező betegek, páciensek fogadása
    • Bejövő telefonos hívások fogadása, telefonközpont kezelése
    • A betegvizsgálatokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása
    • orvosadminisztrációs teendők ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. középfokú végzettség
    • Egészségügyi területen vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Gyors- és gépírói oklevél
    • Ügyfélorientált hozzáállás, ápolt megjelenés
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Idegen nyelv ismeret (angol, német)

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, stabil munkahely Magyarország egyik meghatározó magánklinikáján
    • Versenyképes bérezés
    • Exkluzív munkakörülmények
    • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Budai út 316.

Önéletrajz