A Healthware Tanácsadó Kft.

EGÉSZSÉG-GAZDASÁGTANI ELEMZŐ

munkatársat keres

A Healthware Tanácsadó Kft. vezető szerepet tölt be a hazai egészségügyi adatok feldolgozásában, piaci, statisztikai, egészség-gazdaságtani, finanszírozási elemzések és tanácsadási tevékenységek végzésében. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk megkívánja új munkatársak csatlakozását.

FELADATOK:

  • Egészség-gazdaságtani elemzések, illetve modellek tervezése és készítése;
  • Nemzetközi modellek részleges és teljes adaptációjában való részvétel;
  • Költség analízisek készítése;
  • Evidenciakutatási projektekben való részvétel;
  • Kassza-hatás elemzések összeállítása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

ELVÁRÁSOK:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség;
  • Egészség-gazdaságtani elemzések területén szerzett tapasztalat;
  • Magas szintű angolnyelv-tudás;
  • MS Office elemzés-támogató alkalmazások magas szintű ismerete;
  • Projekt szemlélet;
  • Magabiztos kommunikációs és íráskészség, kezdeményező- és jó együttműködési készség.

ELŐNYT JELENT:

  • Egészségügyi technológiák értékelésében való jártasság;

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes alapbér, plusz egyéb juttatások;
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1093 Budapest, Közraktár u. 30-32.

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél a fizetési igény megjelölésével), melyet bizalmasan kezelünk, 2021. május 12-ig várjuk. Pályázati anyagának biztos célba érkezését segítendő, kérem, a tárgy mezőben tűntesse fel a következőt: [HW-P-EGG_ELEM]