Edző

Nettó 150e - 200e Ft havi bér

WiDom Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1139 Budapest, Országbíró utca 38.

WiDom Kft.

Edző

Januárban nyitottunk és már 130+ tagunk van. Szépen fejlődünk és ezzel párhuzamosan a feladatok is, amiben te fogsz nekünk segíteni ;)

Főbb feladatok, munkák:

Szereted az embereket és a mozgást? Akkor ez neked szól:
Egy átlagostól eléggé eltérő edzőterembe keresünk edzőt/trénert.

Mi lesz a legfőbb feladatod?
- Digitális edzésprogramok beállítása (megtanítunk)
- Edző emberek helyes testtartását, gyakorlatát figyelni (reflex lesz)
- Próbaórát tartani az újaknak, elmondani nekik mindent (megtanítunk)
- Csacsogni a tagjainkkal (nincs mit tanítani :))

Mi nem lesz a feladatod?
- Nem kell ügyfeleket behoznod az ajtón (ez a mi feladatunk), nincsen jutalékozás a terem felé, itt fix a béred

Az álláshoz tartozó elvárások:

- legyél pacsirta, mert reggel 7-kor nyit a terem, azaz fél hétkor már bent kell lenni, cserébe már otthon fogsz ebédelni.
- A munkaidő fixen reggel fél héttől tart hétfőtől - péntekig
- Kell, hogy legyen edző/teremedző/tréner/gyógytornász vagy bármi olyan végzettséged, amivel dolgozhatsz edzőteremben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- szereted az embereket
- és szereted az embereket :)

Amit kínálunk:

Nálunk:
- stabil és fix a fizetésed, hogy ne kelljen ezen stresszelned
- be vagy jelentve, mert ez így korrekt
- szabadok a hétvégéid
- a munkát letudod délelőtt és szabad a napod
- edzhetsz nálunk ;)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatold kérlek a fényképes önéletrajzodat.
Edző
WiDom Kft.