Élelmiszeripari termékgyártó

GÉPKEZELŐ FEOR:8111

Hirdetés szövege:

    A Prima Maroni Kft. gesztenyepürégyártással foglalkozó, 25 éves múltú családi vállalat, munkatársat keres 1 műszakos munkavégzésre,

    távozó férfi kolléga helyére,

    Élelmiszeripari munkás, betanított gépkezelő munkakörbe,

    azonnali munkakezdéssel, Budapest XXI. kerületébe.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó munkarend
    • Bejelentett teljes 8 órás munkaidős munkaviszony
    • Havi bruttó 210.000.- -->250.000.- a túlórák 150% kifizetésével
    • Havi 36.000.- forintos Edenred utalvány
    • Havi 10.500.- forintos BKK bérlet
    • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
    • Stabil, megbízható vállalati háttér
    • Hosszú távú munkalehetőség

    FŐBB FELADATOK

    • Önálló és gyártósori gépek kezelése, kiszolgálása
    • Gyártási fázisok szerinti munkafolyamatok elvégzése
    • Receptúra szerinti anyagok kimérése
    • Kézi anyagmozgatás 5-10 kg
    • Kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése
    • Gépek, munkaeszközök tisztítása, fertőtlenítése
    • Higiénikus munkakörnyezet folyamatos fenntartása

    ELŐNYT JELENT:

    • Valamely Élelmiszeripari és/vagy Édesipari szakképesítés
    • Élelmiszeriparban, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

    ELVÁRÁSOK:

    • Egészségügyi és munkaköri alkalmasság
    • Alapvető műszaki érdeklődés
    • Kiváló fizika erőnlét, jó állóképesség, monotonitás tűrés
    • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban
    • Üzemi terület tisztántartása, egyéni higiénia betartása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Déli-bekötő út

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 01.