Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 26 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A SPAR család tevékenységi köreivel együtt bővül, ezért új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

E-Kereskedelmi Key-User

Feladatok:

  • SPAR E-kereskedelmi üzletág bevezetésének segítése a magyar piacon
  • Online elérhető áruválaszték felépítése és karbantartása, illetve a Master Data kezelése
  • Online Shop tartalmának figyelése, törvényi előírásoknak való megfelelés
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzési csapattal és társosztályokkal
  • Napi szinten riportok készítése
  • Online Shop promóciók kezelése

Miért válassz minket?

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívásokkal, változatos feladatokkal, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődés támogatására
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört kínálunk
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Munkavégzés helye:

Bicske

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Középfokú kereskedelmi/gazdasági végzettséget szereztél
  • Középfokú szinten beszélsz angol és/vagy német nyelven
  • Használod és jól ismered a Word, Excel programokat
  • Önállóan, precízen, gyorsan, megbízhatóan dolgozol és terhelhető vagy
  • Csapatjátékos vagy, tudsz és akarsz csapatban dolgozni
  • előnyként értékeljük, ha beszerzési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Előnyként értékeljük, ha felsőfokú végzettséget szereztél és rendelkezel SAP Hybris ismeretekkel

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, fényképes szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: SPAR Magyarország Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: E-Kereskedelmi Key-User
  • Hirdető cég: SPAR Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Bicske
  • Feladatok: SPAR E-kereskedelmi üzletág bevezetésének segítése a magyar piacon Online elérhető áruválaszték felépítése és karbantartása, illetve a Master Data kezelése Online Shop tartalmának figyelése, törvényi előírásoknak való megfelelés Folyamatos kapcsolattartás a beszerzési csapattal és társosztályokkal Napi szinten riportok készítése Online Shop promóciók kezelése
  • Elvárások: Középfokú kereskedelmi/gazdasági végzettséget szereztél Középfokú szinten beszélsz angol és/vagy német nyelven Használod és jól ismered a Word, Excel programokat Önállóan, precízen, gyorsan, megbízhatóan dolgozol és terhelhető vagy Csapatjátékos vagy, tudsz és akarsz csapatban dolgozni előnyként értékeljük, ha beszerzési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel Előnyként értékeljük, ha felsőfokú végzettséget szereztél és rendelkezel SAP Hybris ismeretekkel
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1