Biofilter Zrt.

„E kategóriás” gépjárművezető / sofőr

A Biofilter Zrt. csévharaszti telephelyére az alábbi pozícióra azonnali kezdéssel kollégát keres:
E kategóriás gépjárművezető/sofőr

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemek közötti áru szállítása E kategóriás gépjárművel (belföld)
  • Menetlevél, fuvardokumentumok és járműkészletek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „E” kategóriás járművezetői engedély
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • Gépjárművezetői Kártya (digitális tachográf kártya)
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Bérezésben is
  • Érvényes emelőhátfal kezelői képesítés
  • Érvényes hidraulikus gépkezelői képesítés
  • Érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány
  • Érvényes szennyvízszállító és szippantó járműkezelő jogosítvány

Egyéb információ:

Várjuk jelentkezésed, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is változatlanul/zavartalanul üzemel!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett jövedelem, NETTÓ 286 600 Ft, 13. havi fizetés, ezen felül fizetett túlóra + pótlék lehetőség
  • Modern, klímás gépjárműpark
  • 5 napos munkarend,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • Közel 30 éve működő stabil vállalat
  • Képzési/fejlődési lehetőség
  • Egészségközpontú szemlélet, környezettudatos munkahely;
  • Éves csapaépítő, céges kirándulások

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2212 Csévharaszt

Ha felkeltettük az érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti jelentkezem gombra kattintva.