E-commerce Team Leader

Feladatok:

  • 7-10 főből álló web merchandiser csapat munkavégzésének koordinálása
  • egyéni és csapatszintű kpi-ok meghatározása és nyomonkövetése
  • új munkatársak felvétele, integrációja, fejlesztése
  • mindennapi menedzsment feladatok ellátása (fejlesztés, időszakos értékelés)
  • a rövid és hosszú távú folyamatok, valamint a csapattagokat érintő projektek megtervezése, megvalósítása
  • a weboldal kereskedelmi eredményeinek garantálása
  • az oldal folyamatos fejlesztése, hogy a vásárlók megtalálják a keresett sportokat, termékeket
  • rendszeres kutatások, elemzések elvégzése
  • a digitális kultúra elterjesztésének segítése az egész cégen belül
  • társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és minimum 3 év szakmai tapasztalat az e-commerce világból
  • releváns vezetői tapasztalat
  • felelősségtudat és önállóság
  • proaktív, vitális személyiség
  • saját és csapata tevékenységét megfelelően tudja szervezni a stratégiai célokat szem előtt tartva
  • kíváncsisága és tanulási vágya kifogyhatatlan
  • ismeri az online világ újdonságait és képes azokat meghonosítani más környezetben is
  • részt szeretne venni a kereskedelem változtatásában, a digitális csatorna kiteljesítésében
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest