• Cégünk Európa egyik leggyorsabban növekvő nemzetközi disztribúciós csoportja.
  • Több szegmensben egyedülálló módon tudjuk kielégíteni vevőink számos igényét, „Munkahigiénia, munkabiztonság egy forrásból” szlogenünket követve.
  • A nemzetközi csapatban összesen mintegy 16 000 munkatárs dolgozik,
  • 30 országban. Cégünknél a nyugat-európai régió egy részében egységes
  • vállalatirányítási rendszer került bevezetésére.
  • A Magyarországon dolgozó központi IT csapatban az alábbi pozíció nyílik meg:
  • Dynamics AX support munkatárs

    feladatok:

      • ERP rendszer (Microsoft Dynamics AX) support tevékenységek ellátása a cégcsoport vállalataiban
      • Hibabejelentések fogadása, kezelése, informatikai támogatás
      • Felhasználói problémák feltárása, megoldása
      • Felhasználók oktatása
      • Az ERP rendszer üzemeltetése, folytonosságának biztosítása
      • Szoros együttműködés a leányvállalatok kulcsfelhasználóival és a bevezető konzulensekkel
      • Fejlesztési specifikációk, dokumentációk elkészítése
      • Fejlesztések tesztelése

    elvárások:

      • 2 éves ERP rendszer bevezetési és/vagy support tapasztalat kereskedelmi cégnél
      • Felsőfokú végzettség
      • Legalább középfokú Excel ismeretek
      • Kiváló számítógép-kezelési ismeretek
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
      • Jó együttműködő és kommunikációs képesség
      • Ügyfél/felhasználó orientált megközelítés
      • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatmunkában
      • Proaktív gondolkodásmód
      • Jó problémamegoldó képesség
      • Gyors tanulási készség
      • Microsoft Dynamics AX tapasztalat előnyt jelent

    Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívást és fejlődést biztosító feladatok
    • Versenyképes jövedelem, cafeteria
    • Dinamikus, lelkes, fiatalos csapat

    Egyéb információ:

    • Fényképes önéletrajzot várunk
    • Kezdés időpontja: azonnal

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    2051 Biatorbágy, Erdőalja utca