A DJI a világ pilóta nélküli légi jármű piacát meghatározó márka. A DJI ARS egy exkluzív és az egyetlen viszonteladói standard a DJI rendszerében, melyet az anyacég folyamatosan ellenőriz szerte a világban azért, hogy a DJI által megkövetelt legmagasabb színvonalat és prémium márkaélményt képviselje az adott országban.

A 2018 április 7-én megnyílt, Magyarországon egyedülálló, hivatalos DJI márkakereskedés dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat keresünk, hogy a DJI ARS által képviselt értékeket és előnyöket még szélesebb közönség felé elérhetővé tegyük.
DJI - The Future Of Possible. Itt, Magyarországon.

Drón és kamerastabilizátor értékesítő

Feladatok:

  • Aktív értékesítés, szakmai tanácsadás
  • Értékesítési feladatok, napi teendők megtervezése, megvalósítása
  • Az ügyféligények megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Számítógépes adatrögzítés, számlázás
  • Elégedett ügyfélkör növelése
  • Árukészlet beérkeztetése és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Bejövő-kimenő hívások szakszerű kezelése
  • Árukészlet folyamatos ellenőrzése
  • A vállalati üzletág sikeres munkájának biztosítása

Elvárások:

  • MS Office, elsősorban excel készségek
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki/kereskedelmi végzettség preferált
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kereskedelemben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • DJI termékkör ismerete, drón, illetve kamerastabilizátor tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, nemzetközi piacokon aktív magyar cég
  • Fejlődési lehetőség, a fejlesztésben való aktív részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, modern technológiák használata a gyakorlatban
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Térítésmentes képzések, gyártói tréningek
  • Közvetlen kapcsolat a DJI anyacéggel
  • Színes, változatos feladatok, kültéri aktivitások

    Várható kezdés megállapodás után azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.