Poli-Farbe Vegyipari Kft. a legnagyobb magyar festékgyártó és a Śnieżka Capital Group része, amely négy országban: Lengyelországban, Magyarországon, Ukrajnában és Fehéroroszországban található üzemekben gyárt termékeket. Fejlett kutatás-fejlesztési központunknak és neves nyersanyag-beszállítókkal való együttműködésnek köszönhetően olyan innovatív megoldásokat hozunk létre, amelyek garantálják termékeink legmagasabb minőségét. A globális belsőépítészeti trendeket követve, valamint a tervezőkkel és építészekkel együttműködve olyan termékeket kínálunk ügyfeleinknek, amelyek gazdag színei inspirációt jelentenek otthonok millióinak több tucat országban.

Alkosson velünk együtt egy színes világot az alábbi pozícióban

DOKUMENTUMKEZELÉSI SPECIALISTA ÉS MANAGER ASSZISZTENS

Munkavégzési hely: Bócsa

Főbb feladatok:

  • A vállalat dokumentumkezelő rendszerének kezelése és a szerződések regisztrációja a rendszerben a mindenkori irányelveknek és előírásoknak megfelelően
  • Hatékony dokumentum áramlás biztosítása (rögzítés, továbbítás, archiválás)
  • A vállalati dokumentumok kezeléséhez kapcsolódó munkafolyamatok optimalizálása és hatékonyságának javítása
  • Levelezés és egyéb szükséges dokumentumok elkészítése az Igazgatók kérésének megfelelően
  • Naptárak összehangolása és az igazgatóknak szóló levelezés kezelése
  • Az igazgatók értekezleteinek ütemezése, üzleti utazásaik megszervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - elsősorban adminisztrációs területen szerzett
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó - legalább B2 szintű - angol kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Önálló munkavégzés, képesség a feladatok hatékony rangsorolására, megtervezésére és megszervezésére
  • Jó kommunikációs készség, egyértelmű és érthető állítások megfogalmazásának képességével
  • Nyitottság a visszajelzésekre és a folyamatos önfejlesztésre
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre, tanulásra és új kihívásokra
  • Kreativitás a feladatok megvalósítása során megközelítés és új, rendhagyó megoldások kereséséhez

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, hosszú távú foglalkoztatás egy megalapozott piaci pozícióval rendelkező vállalatnál
  • Személyes fejlődés a folyamatos képzéseknek köszönhetően
  • Inspiráló munkakörnyezet, amely lehetőséget nyújt munkavállalóinak ötleteik megvalósítására, valamint ösztönzi és bevonja őket a döntéshozatali folyamatba
  • Igényes munkakörülmények és versenyképes javadalmazás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Bócsa

Érdekesen hangzik?

Jelentkezzen és adjon esélyt, hogy megismerhessük Önt!

Várjuk fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven egyaránt, a nyelvtudás szintjének és az Ön fizetési igényének megjelölésével!

Felhívjuk figyelmét, hogy a kiválasztási folyamat angol nyelven zajlik.

Kérem, vegye figyelembe, hogy csak a kiválasztott jelöltekkel vesszük fel a kapcsolatot és nekik küldünk visszajelzést