• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják gyártási folyamatok ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    Ebbe a csapatba keresünk

  • Dokumentáló mérnök

    munkakörbe munkatársat.

    Leendő munkatársunk:

    • a vállalat által fejlesztett és gyártott készülékekkel kapcsolatos műszaki, technikai dokumentációkat (alkatrészlisták, műveleti utasítások, rajzok stb.) elkészíti, kezeli és folyamatosan karbantartja, illetve ezen tevékenységet koordinálja
    • együttműködik a kapcsolódó területekkel (fejlesztők, tervezőmérnökök, gyártás)

    A számunkra megfelelő jelölt:

    • villamosmérnök végzettségű
    • MS Office alkalmazásokat magas felhasználói szinten ismeri
    • képes rendszerben gondolkozni, precíz, lelkiismeretes és megbízható

    Előnyt jelent, ha a jelölt:

    • hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalattal rendelkezik
    • ismer elektronikai tervező szoftvereket (kiemelten EPLAN)
    • kommunikációs szinten tud angolul
    • részt vett minőségirányítási rendszerek kialakításában és/vagy működtetésében

    Amit mi kínálunk:

    • stabil vállalati háttér
    • modern, kényelmes munkakörnyezet
    • versenyképes bér, cafeteria juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a honlapunkon talál, jelentkezését a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.