Dohánybolti, lottózó eladó

Ka-Do-KIP Bt.

6727 Szeged

Nagy figyelmet fordítunk kollégáink jó munkakörülményeire, biztonságára, komfortérzetére, és arra, hogy hosszú távon tudjunk együtt dolgozni, valamint hogy a munkakapcsolat úgy a munkavállalónak, mint a munkaadónak korrekt, megbízható legyen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Trafik-, szerencsejáték termékek értékesítése
  • Vevőcentrikus kiszolgálás
  • Árurendelés, áruátvétel
  • Üzlet rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Vevőcentrikusság, kedvesség
  • Rugalmasság
  • Hosszútávú munkahely iránti igény
  • Rendezett munkakörnyezet iránti igény
  • Egy hetes Szerencsejáték terminálkezelői tanfolyam elvégzése (ennek anyagi rendezését vállaljuk)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiskereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Dohánybolti eladói gyakorlat
  • Érvényes lottóterminál-kezelői végzettség
  • Laurel kasszarendszer ismerete

Amit kínálunk:

Szegedi Dohánybolt-Lottózókba (több különböző kereskedelmi egységben), fiatalos, vidám, rugalmas csapatunkba keresünk kedves, hosszútávú munkahelyre vágyó kollégát. Az üzlet két műszakos munkarendben van nyitva, 06:00-22:00 óráig. Teljes munkaidős, jogtisztán bejelentett (8 órás), versenyképes,-stabil fizetéssel bíró állást hirdetünk, pótlékokkal. A munkahely, és a munkakörülmények rendezettek.Vidéki kolléga esetén a munkába járás költségeit megegyezés szerint térítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6727 Szeged

Fényképes önéletrajz, fizetési igény feltüntetésével.

6727 Szeged