Alpok Tabak Bt.

Dohánybolti eladó-pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

    Kőszegi dohányboltba keresünk eladó-pénztáros munkatársat. Munkavégzés két műszakos munkarendben, hétköznap és szombat reggel 06:00 – 14:00 illetve délután 13:30 – 21:00 óra között. Az üzlet rövidített nyitvatartásban vasárnap is üzemel. Az esti és a vasárnapi munkavégzésre bérpótlékot adunk.
    Feladatok:
    · Dohánytermékek értékesítése
    · Pénzkezelés
    · Áruátvétel, árufeltöltés, leltározás
    · Üzlet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · A német számok, színek és egy udvarias dohánybolti kiszolgáláshoz szükséges alapvető német nyelvi formulák magabiztos ismerete
    · Alapfokú számítógépes ismeret
    · Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    · Dohányboltban szerzett tapasztalat
    · Pénztárgépkezelési gyakorlat

Amit kínálunk:

    · Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
    · Stabil jövedelem, pótlékok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

9730 Kőszeg, Kethelyi út 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!