PannonDiák Iskolaszövetkezet

Documentation Controller gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • A Documentation Controller csapat támogatása a következő feladatokkal:
  • A dokumentációs követelmények megismerése és ennek megfelelő dokumentumcsomagok létrehozása különböző projektekhez
  • Olyan végleges dokumentáció biztosítása, amely pontosan megfelel az ügyfelek igényeinek és biztosítja a legmagasabb szintű szabványok fenntartását
  • A dokumentumok archiválása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Kommunikációs szintű angol tudás
  • Felhasználói színtű számítógépes ismeretek
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • Legalább 1 szemeszter gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, bruttó 1400 Ft/óra
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)