Állami tulajdonban lévő cégünk 1992 óta működik, és mostanra már több, mint 300 fős szakértői csapattal dolgozunk. A magyar közigazgatás számára biztosítunk kiemelt IT-szolgáltatásokat: informatikai rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztés, szoftvertámogatás, infrastruktúra-üzemeltetés, tanácsadás, igénykezelés. Jelentős szerepet töltünk be az ország egyik legnagyobb adattárház fejlesztésében és üzemeltetésében.

Olyan szakmailag elkötelezett, lelkes vezető jelentkezését várjuk, aki szívesen csatlakozna egy innovatív értékteremtő csapathoz. Amit mi biztosítunk: olyan fejlődési lehetőség, amely során részese lehetsz a vállalati stratégia célkitűzéseinek teljesüléséhez.

Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Divízió vezető

LEENDŐ MUNKAVÁLALLÓ FELADATAI LESZNEK:

  • Alap infrastruktúrát üzemeltető csapat szakmai irányítása (UNIX, LINUX, szerverek, tárolók, SAN hálózat, virtualizáció, mentés – 18 fő, Budapest és vidék).
  • Technológiai fejlődési irányok meghatározásában való közreműködés
  • Feladatok kiosztása és számonkérése, vezetői adminisztratív feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 10 éves, IT üzemeltetés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat, melyből
  • Minimum 3 év szakterületen eltöltött vezetői tapasztalat.
  •  Érvelési gyakorlat, irányítási képesség, szervezőkészség.Magasszintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó konfliktus kezelés képesség
  • Vezetői ügyeletben való részvétel

ELŐNYT JELENT:

  • Alap infrastruktúra széles körű ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Szakmai kihívások, érdekes projektek
  • Jó csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.