Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

WE LOVE SELLING!

Cégünk, a Gebr. Heinemann a legjelentősebb családi tulajdonban lévő vállalat a nemzetközi travel retail piacon. Jelenleg közel 300 üzletet üzemeltetünk – 79 reptéren vagyunk jelen 5 kontinens 29 országában. A budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren lévő divatüzleteinkben új trendeket fedezhetnek fel azok, akik az utazás izgalmát szívesen összekötik a divattal.

Mottónk: „WE LOVE SELLING!”

FURLA, HUGO BOSS,MICHAEL KORS, VICTORIA’S SECRET
ÉS SZÁMOS MÁS MÁRKÁT KÉPVISELŐ DIVATÜZLETEINKBE KERESÜNK MUNKATÁRSAKAT

DIVATTANÁCSADÓ

pozícióba

FELADATOK

  • az általunk forgalmazott márkák képviselete
  • a vásárlóink magas színvonalú kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • a napi üzletmenet biztosítása (áruátvétel, visual merchandising, pénztárgép kezelés, stb.)

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • nyitott vagy az újdonságokra, lelkesedsz az új trendekért
  • vevőorientált szemléletmóddal és kereskedői vénával rendelkezel
  • segítőkész, lelkes, nyitott személyiség vagy
  • pozitívan állsz a mindennapokhoz
  • önállóan és csapatban is örömmel dolgozol
  • a pontosságot, precizitást és elkötelezettséget te is a közös munka alapjának tekinted
  • közép- vagy felsőfokú végzettséged van
  • magabiztosan, társalgási szinten kommunikálsz angolul

AMIT KÍNÁLUNK

  • a márkaegyüttműködéseink keretében tréningeken és eladásösztönző versenyeken való részvétel, szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos csapat tagjaként családias légkörben
  • nemzetközi atmoszféra, elegáns munkakörnyezet a reptéren
  • egy dinamikusan fejlődő multinacionális cég nyújtotta biztos háttér, bejelentett munkaviszony
  • versenyképes jövedelem és sokszínű béren kívüli juttatások
  • (pl. cafeteria, munkaruha, bónuszlehetőség, születésnapi ajándék, gyümölcsnap, , stb.)

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. ker.

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér SkyCourt (Budapest, XVIII. ker.)Budapest közigazgatási határán belül és a következő településekről (Ecser, Felsőpakony, Gyál, Gyömrő, Kerepes, Maglód, Monor, Monorierdő, Pécel, Üllő, Vecsés) amennyiben a munkanap 06.00 előtt kezdődik vagy 23.00 után végződik, a munkavállalók beszállítását cégünk biztosítja.

Jelentkezésedet
fényképes önéletrajzzal
a jelentkezem gombra
kattintva várjuk.
#weloveselling
jeligére!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ''Magyar Duty-Free'' Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Divattanácsadó
  • Hirdető cég: ''Magyar Duty-Free'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: az általunk forgalmazott márkák képviselete a vásárlóink magas színvonalú kiszolgálása magyar és angol nyelven a napi üzletmenet biztosítása (áruátvétel, visual merchandising, pénztárgép kezelés, stb.)
  • Elvárások: nyitott vagy az újdonságokra, lelkesedsz az új trendekért vevőorientált szemléletmóddal és kereskedői vénával rendelkezel segítőkész, lelkes, nyitott személyiség vagy pozitívan állsz a mindennapokhoz önállóan és csapatban is örömmel dolgozol a pontosságot, precizitást és elkötelezettséget te is a közös munka alapjának tekinted közép- vagy felsőfokú végzettséged van magabiztosan, társalgási szinten kommunikálsz angolul
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19