Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ön egy nyitott, kommunikatív és lelkes egyéniség? Szívesen dolgozik csapatban és szereti a divatot? Egy olyan vállalatnál szeretne dolgozni ahol izgalmas és széleskörű feladatkörben helyezkedhet el?
Akkor várjuk jelentkezését!

DIVATTANÁCSADÓ / ELADÓ

FELADATOK, AZ ÖN FELELŐSÉGE:

  • Ebben a változatos feladatkörben összefoglalva a legfontosabb feladata, hogy a Premier Outlet Centeren belül található üzletbe betérő vásárlókat boldoggá tegye. Hogy ezt a célt elérjük, fontos a rendezett és tiszta üzlet fenntartása, az árú folyamatos ajánlása és a vevők szakszerű kiszolgálása. Ezenkívül folyamatos áruátvétel, kasszázás és az üzlet tisztán tartása is a feladatai közé tartozik.

AMIT KINÁLUNK:

  • Kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés, igazi kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes jövedelem (Br. 180.000 Ft alapbér + br. 50.000 Ft bolt forgalma után járó bónusz)
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Budaörsi út 4, 2051

ELVÁRÁSOK:

  • Dinamikus, energikus személyiség, aki a környezetét is lelkesíteni képes
  • Átlagon felüli érdeklődés divat és a kereskedelem iránt
  • Felelősségtudat, erős kommunikációs képesség, flexibilitás
  • Eladásban szerzett szakmai tapasztalat

KONTAKT:

Fényképes önéletrajzát motivációs levéllel a "jelentkezem" gombra kattintva küldje Paszternák Dániel részére.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: TOM TAILOR RETAIL KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Divattanácsadó / Eladó
  • Hirdető cég: TOM TAILOR RETAIL KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: Ebben a változatos feladatkörben összefoglalva a legfontosabb feladata, hogy a Premier Outlet Centeren belül található üzletbe betérő vásárlókat boldoggá tegye. Hogy ezt a célt elérjük, fontos a rendezett és tiszta üzlet fenntartása, az árú folyamatos ajánlása és a vevők szakszerű kiszolgálása. Ezenkívül folyamatos áruátvétel, kasszázás és az üzlet tisztán tartása is a feladatai közé tartozik.
  • Elvárások: Dinamikus, energikus személyiség, aki a környezetét is lelkesíteni képes Átlagon felüli érdeklődés divat és a kereskedelem iránt Felelősségtudat, erős kommunikációs képesség, flexibilitás Eladásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19