A GEODIS a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba tehetséges és motivált kollégát keresünk

Disztribúciós munkatárs

    munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői megrendelések kezelése a szállítás nyilvántartó rendszerben
  • A szállítási tervnek megfelelően a szállítások megtervezése és fuvarozóra allokálása
  • A kimenő szállítások nyomon követése
  • Az ügyfél ad-hoc kérdéseinek megválaszolása
  • Riportálás
  • KPI egyeztetéseken, értekezleteken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.