A GEDIA Hungary Kft. nemzetközi tevékenységet folytató autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat, csőhajlító berendezéseket és automatizált présrendszereket üzemeltető új és rendkívül korszerű tatai gyárunkba keresünk mielőbbi belépéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Diszponens

Feladatok:

  • folyamatos és közvetlen kapcsolattartás a beszállítókkal
  • vevőkkel való napi kapcsolattartás, vevői portálok kezelése
  • alapanyag ellátás biztosítása és a készletek ellenőrzése
  • vállalatirányítási rendszerben alapadatok karbantartása
  • fuvarok szervezése, EKÁER rendszer használata
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, anyavállalattal
  • adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárás:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • társalgási szintű angol /német nyelvtudás
  • min. 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
  • Lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Folyamatszemlélet és kiemelkedő analitikus készségek
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • cafeteria
  • bejárás támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Tata

Várjuk önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva!