UPC Magyarország Kft.

Diszpécser munkatárs

Diszpécser munkatársként, felelős leszel a UPC Magyarország hálózatán megvalósuló szolgáltatásokhoz kötődő létesítési, változtatási, hibajavítási és karbantartási feladatok koordinálásáért

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • informatika, elektronika vagy egyéb műszaki területen szerzett középfokú végzettsége van, vagy ezzel összemérhető ismeret, tapasztalattal rendelkezik,
  • HFC, réz és IP hálózati és technológiai ismeretei vannak,
  • IP szolgáltatásokhoz kötődő szoftver, hardver ismerete van,
  • hálózati alkalmazások, és internetes tartalomszolgáltatási ismeretekkel bír,
  • pontos, precíz munkavégzés jellemzi,
  • ügyfélorientált gondolkodásmódja van,
  • kiváló elemző és problémamegoldó képessége van,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség
  • jó kommunikációs készsége van szóban és írásban egyaránt
  • jól kezeli a stresszt és nehéz helyzeteket,
  • több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • üzemeltetés támogatási feladatok ellátását
  • azonosított problémák, események kommunikálását belső és külső ügyfelei számára, az azonosított problémák, események dokumentálását nyomon követését
  • problémák, események saját hatáskörben való megoldását a hatáskörön kívül eső problémák, események haladéktalan eszkalációját
  • előre definiált riportok, kimutatások készítését,
  • tréning anyagok elkészítését, oktatások megtartását.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő havi ösztönzőt adunk,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • olyan modern, színes és tágas irodában dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest