Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Eurasia Logistics Kft. esztergomi telephelyére felvételt hirdet
két-műszakos munkarendbe

Diszpécser

munkakörbe

Feladat:

  • Fuvarokmányban foglaltak helyességének ellenőrzése
  • Fuvarokmányok kezelése és irattárazása
  • Fuvarozók megfelelő kirakodási helyre irányítása
  • Kapcsolattartás az alkatrész beszállítói és raktári osztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség / logisztikai végzettség, ill. tapasztalat előnyt jelent
  • Alapszintű angol nyelvtudás / magasabb szintű, ill. további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Adminisztrációs készség/gyakorlat
  • Magabiztos számítástechnikai gyakorlat (MS Office programok ismerete)

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, teljes munkaidő
  • Kétműszakos váltott munkarend (délelőttös, délutános)
  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Kulturált munkakörülmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy 25 éve sikeresen működő, folyamatosan bővülő, magyarországi és külföldi telephelyekkel rendelkező multinacionális cégnél.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Esztergom

Fényképes önéletrajzokat, bruttó fizetési igény megjelölésével, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, ill. postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: EURASIA LOGISTICS Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Diszpécser
  • Hirdető cég: EURASIA LOGISTICS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Esztergom
  • Feladatok: Fuvarokmányban foglaltak helyességének ellenőrzése Fuvarokmányok kezelése és irattárazása Fuvarozók megfelelő kirakodási helyre irányítása Kapcsolattartás az alkatrész beszállítói és raktári osztályokkal
  • Elvárások: Minimum középfokú iskolai végzettség / logisztikai végzettség, ill. tapasztalat előnyt jelent Alapszintű angol nyelvtudás / magasabb szintű, ill. további idegen nyelv ismerete előnyt jelent Jó kommunikációs készség Adminisztrációs készség/gyakorlat Magabiztos számítástechnikai gyakorlat (MS Office programok ismerete)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 4