A NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Diszpécser

munkatársat keres!

A Delivery Heronál 22 000+ kollégánkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk mindenkinek globálisan. A NetPincér, ennek a családnak a tagjaként a piacvezető online ételrendelési platform itthon már 20 éve.

Jó a problémamegoldó képességed és szeretsz szervezni? Akkor jelentkezz hozzánk Diszpécser pozícióra!

Munkád során Te felelsz majd azért, fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk vásárlóinknak a futárflotta napi irányításán keresztül. A változatos szituációk kreatív, innovatív gondolkodást igényelnek, mindennap új kihívásokkal találkozhatsz.

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon és kollégákon keresztül is inspirálódhatsz
  • Szívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod követni
  • Egy frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is
  • NetPincér kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak alatt sem
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 6 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül)

Főbb feladatok

  • Telefonos kapcsolattartás a futárokkal (bejövő és kimenő hívások)
  • Futárok irányítása, ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • Beérkező egyedi szituációk megoldása
  • Futárflotta napi irányítása, felügyelete
  • Futárok teljesítményének ellenőrzése
  • Rugalmas szervezéssel a folyamatos működés biztosítása

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Udvarias, empatikus, kedves jellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Budapesti úthálózat ismerete
  • Futárflotta koordinálásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés jellege

Éttermek nyitvatartásához igazított munkaidő 08:00-tól 16:30-ig vagy 14:30-23:00-ig 8 órás műszakokban, vagy 10:15-től 23:00-ig 12 órás műszakban, teljes munkaidőben.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest