Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

DIRECTOR OF F&B OPERATION /F&B IGAZGATÓ

munkatársat keres.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Tervezési és szervezési feladatok
  • A részleg operatív működésének biztosítása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai, 3 éves vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi szállodaláncnál szerzett tapasztalat
  • MICROS rendszer ismerete
  • Angol mellett német nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Albérlet vagy utazási támogatás
  • Éves prémium a prémiumkiírásban foglaltak szerint
  • Fejlődési- és tanulási lehetőség biztosítása a nemzetközi Marriott lánc keretein belül
  • Exkluzív, négy csillagos szállodai munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezési határidő az állásra:

2017. 10. 24.

Fényképes önéletrajz megküldésével várjuk a jelentkezéseket.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Director of F&B Operation /F&B igazgató
  • Hirdető cég: KÉSZ Hotel és Konferencia Menedzsment Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Tervezési és szervezési feladatok A részleg operatív működésének biztosítása
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség Minimum 5 éves szakmai, 3 éves vezetői tapasztalat Angol nyelvtudás Kiváló szervező és kommunikációs képesség Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09