Direct Sales Team Lead

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession SERVICES a Profession.hu önálló toborzási üzletága, amely folyamatosan megújuló szolgáltatásokkal támogatja a partnercégeink változatos toborzási folyamatait.

pozícióba direkt értékesítési csapat vezetésére.

Feladatok:

  • A profession toborzási üzletága, a Profession SERVICES termékeit értékesítő 4 fős direkt értékesítő csapat szakmai és operatív vezetése
  • Értékesítők támogatása ügyfélportfóliójuk önálló menedzselésében, tulajdonosi szemléletük kialakítása
  • A SERVICES direct sales divízió stratégiájának kialakítása összhangban a CORE sales csapatokkal, árbevételi tervekkel
  • Coaching szemléletű vezetéssel a kollégák teljesítményértékelése, egyéni fejlesztési tervek felépítése és nyomon követése más fejlesztési szakértőkkel együttműködve
  • Elvárásrendszer, KPI-, és motivációs rendszer kialakítása, aktualizálása
  • Működési folyamatok, SLA-k meghatározása, monitorozása
  • Hatékony együttműködés a szervezet többi területével mind sales, mind delivery oldalon.

Ezt hozod Te:

  • Minimum 5 év magas szintű értékesítési tapasztalat a recruitment piacon
  • Személyes értékesítési tapasztalat és a hozzá tartozó határozott magabiztos kiállás
  • Erős motiváció a people management iránt, a tapasztalatot majd megszerzed nálunk
  • Támogató és eredményorientált vezetési stílus a delegálás képességével
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Strukturált és data driven gondolkodás
  • Kiemelkedő motivációs képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Emberközpontúság

Amit mi adunk:

  • Részt vehetsz a profession SERVICES bővülésében és sikertörténetében egy önálló sales csapat frontembereként
  • Lehetőség vezetői tapasztalat nélkül is elindulni egy motiváló vezetői pályán
  • Lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre akár peer szinten, akár nemzetközi testvérvállalatok által, ehhez minden eszközt biztosítunk
  • Önálló, felelősségteljes pozíciód lesz döntési jogkörrel
  • Összetett juttatási csomag transzparens árbevételi célokkal (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, céges autó, egészségbiztosítás, cafeteria, nyelvtanulási lehetőség)
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon, nemzetközi workshopokon is részt vehetsz
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően, miután megismerted a csapatod és a kollégákat, és átestél a betanuláson, onnan végzed ammunkát, ahonnan jólesik
  • Lendületes, vezető brand, innovatív, professzionális közeg
  • Pörgős, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.