A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Takarék Kereskedelmi Bank Zrt. új munkatársat keres Budapestre az alábbi munkakörbe:

DIGITALIZÁCIÓS TERMÉKMANAGER

FELADATOK:

  • Párhuzamosan több projekt teljes körű menedzselése;
  • Riportok készítése a projektek aktuális állásáról;
  • Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, ezek alapján projektterv készítése és menedzselése;
  • Külső és belső auditok támogatása;
  • Projektekhez kapcsolódó szerződések és szabályzatok előkészítése, frissítése, nyomon követése;
  • Projekt scope kontrollálása, kockázatok kezelése, kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozása;
  • Projekt szponzorokkal történő kapcsolattartás;
  • A projekt leszállítandóinak átvétele, a leszállított projekt termék közös értékelése a szakmai csapatokkal;
  • Projektek üzleti vezetése, irányítása;
  • A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése, együttműködés társterületekkel;
  • Fejlesztői kapacitás biztosítása, optimalizálása (belső és külső);
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása;
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete;
  • Határidők betartása és betartatása;
  • Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása;
  • Végső tesztek felügyelete;
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása, szabályozási anyagok készítése;
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, felmerült hibák azonnali javítása.

ELVÁRÁSOK:

  • Képes az önálló és proaktív munkavégzésre, emellett kreatív, logikus a gondolkodásmódja, nyitott és rugalmas;
  • Átfogó projekt módszertani ismeretekkel rendelkezik;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik;
  • Magas szinten ismeri az MS Office termékcsaládot;
  • Csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállósággal végzi munkáját;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • Precíz, pontos, alapos;
  • Sikerorientált;
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség.

ELŐNYT JELENT:

  • Modern internetes technológiákban való jártasság:
    • XML, XSLT, xPath;
    • PHP, JSP, ASP, ASP.NET;
    • .NET, J2EE, Delphi, C, C++, C#, Java;
    • Oracle8(9), MSSQL7(2000);
  • Program ismeretek: Microsoft Visio, Microsoft Project egyéb rendszertervező és project management eszközök.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.