Digitalizációs szakértő

MAVIR Zrt.

Budapest

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.

munkatársat keres.

Szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Folyamatosan azon jár az eszed, hogy mit és hogyan lehetne fejleszteni, automatizálni és csökkenteni a papír alapú munkavégzést? Ha a válasz mindkét kérdésre igen, akkor köztünk a helyed!

Hozd be új ötleteidet és valósítsuk meg együtt! A célunk egy fejlett, automatizált, integrált, digitális HR működés, ebben várjuk a hozzáértő szakértelmedet!

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • A HR osztály folyamat-automatizálási és digitális stratégiájának előkészítése és megvalósítása.
  • A meglévő HR folyamatok felülvizsgálatában részvétel, ez alapján a lehetséges folyamati automatizációs, robotizációs, és digitalizációs potenciál vizsgálata.
  • Az automatizációt és digitalizációt segítő eszközök felmérése, szabványosítása, az üzleti területekkel egyeztetés a meglévő eszközök felhasználásával történő folyamatjavításokkal kapcsolatban.
  • A HR osztály és üzleti területek igényeinek azonosítása és elemzése, majd az ötletek átalakítása műszaki specifikációkká.
  • Üzleti-IT szabványok létrehozása, fejlesztése, valamint új eszközök evangelistájaként való fellépése.
  • Digitalizációs, és automatizációs ütemtervek előkészítése és végrehajtása a HR funkciók és folyamatok biztonságos, megbízható és hatékony működésének legmagasabb szintű elérése érdekében.
  • Az eszközök tervezése és kiválasztása, a megoldás(ok) megvalósítása, tesztelése és finomhangolása.
  • Az új folyamatok és eszközök bevezetése után részvétel azok működtetésében és üzemeltetésében.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Műszaki/IT/HR területen szerzett egyetemi végzettséggel, és legalább 7 éves tapasztalattal rendelkezel az üzleti és/vagy informatikai szakterületeken
  • Fejlett IT-ismeretekkel rendelkezel, ismersz folyamat robotizálási, automatizálási eszközöket (Pl.: RPA)
  • Digitalizációs projektmenedzsmentben is szereztél már tapasztalatot, előny, ha HR területen
  • Erősek a szervezési, kommunikációs és interperszonális készségeid, nagyfokú agilitás és rugalmasság jellemez
  • Innovatív gondolkodásmódod van és büszke vagy arra, hogy mindig megtalálod a legjobb legújítóbb megoldásokat is
  • Magasfokú önállóság és proaktivitás jellemez
  • Rugalmas, pörgős személyiségnek tartod magad

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Támogató HR csapat
  • Rugalmas munkaidő és távmunka lehetőség
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, stb.)
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés

Az álláshirdetésre a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva (Tárgy: “Digitalizációs szakértő”) várjuk jelentkezésedet 2022. augusztus 19-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található.

MAVIR Zrt.
Budapest