OSG FORM Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Digitális vágógép operátor / gépkezelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Az OSG Form Kft a nagyformátumú digitális nyomtatás, POS termékek specialistája. Az egyik legnagyobb gyártási kapacitással és tapasztalattal rendelkező vállalat Magyarországon.

A társaság termékeinek (POS display-ek, dobozok, stb) digitális vágásához, esetenként stancolásához keresünk operátort, gépkezelőt.

Feladatok:
- Betanítás után az adott digitális vágógépen való önálló munkavégzés, annak munkafolyamatainak pontos elvégzése az előírt utasítások, termelési terv, illetve a munkatáska alapján
- A gyártott termékek folyamatos minőségi ellenőrzése, a gyártás pontos dokumentálása.
-A használt géptípusok karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú végzettség (nyomdász, műszaki, informatikai végzettség előny);
- felhasználói szintű informatikai ismeretek;
- önálló, precíz munkavégzés;
- kétműszakos munkarend vállalása;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- hasonló munkakörben  ( Konsberg, Zünd) vágógépeken szerzett tapasztalat nem feltétel, de előny.

Amit kínálunk:

- modern munkakörnyezet;
- nagy múltú, biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség;
- dinamikus, fiatalos csapat;
- változatos munka, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Íves út 8.

Ha úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és nyitott új szakmai kihívásokra, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével és bérigényével.