A ShiwaForce.com Zrt.

Digitális Projektmenedzser / Digital Project Manager

(kód: SF1908/PM)
munkakörbe munkatársat keres

    A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 110 fős, agilis magyar cég.

    Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group és az Aegon.

    Mi hiszünk abban, hogy a legjobb Project Manager együtt gondolkozik ügyfeleinkkel, képes megérteni ügyfeleink komplex üzleti és informatikai igényeit, és irányítani tudja az elképzeléseik szerinti digitális projektek megvalósítását. Sikerünk egyik záloga, hogy egyedülálló módon ötvözzük a PMI/PMO és az Agile módszertanok legjavát.

Téged keresünk:

  • ha érdekel a digitális világ,
  • ha szeretnél egy elismert, innovatív csapatban dolgozni,
  • ha kedveled a multinacionális cégekkel való együttműködést,
  • ha vezettél sokszereplős informatikai projekteket, és szereted, hogy napközben mozgásban vagy

Feladatod:

  • Digitális transzformációval kapcsolatos projektjeink irányítása
  • Projekt scope, büdzsé és határidők betartatása
  • Ügyfél kommunikáció, belső és külső stakeholder-ekkel való kapcsolattartás
  • Projekt kockázatok azonosítása és kezelése
  • Release-ek koordinálása
  • Projekt adminisztráció és dokumentáció
  • Projektek tervezése, előkészítése és zárása
  • A legmodernebb technológiák, módszertanok felkutatása és megismerése

Elvárásaink:

  • Legalább 2-3 éves IT project management tapasztalat
  • Legyen kiváló problémafelismerő- és megoldó, valamint konfliktuskezelő készséged
  • Jó tárgyaló partnernek kell lenned
  • Vonzódj a digitális technológiákhoz
  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat a következő iparágak valamelyikében: bank, biztosítás, telco, pharma
  • Dolgoztál már Agilis (Scrum) környezetben vagy van projektmenedzser képesítésed
  • Használsz napi szinten JIRA és Confluence rendszert
  • Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • Ismersz irányítási módszertanokat
  • Aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, okostelefon
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • coach biztosítása igény esetén (business & life)
  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, kanban, lean, agilis eszközök
  • inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: Java, webes technológiák
  • 1000 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • kiváló megközelíthetőségű iroda, metró közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezésed a lenti "jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce.com Zrt.-ről:
A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.

Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 110 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.