PRIME RATE Kft.
A Prime Rate Kft. Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális és ofszet nyomdája. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az ügyféligények kiszolgálásában a vizuális megvalósítás területén, ahol komplex megoldásokban gondolkodunk, ahol a szakmaiság és a kreativitás harmonikusan illeszkednek egymáshoz. Kínálatunkban a vállalati nyomdatermékek mellett különleges kivitelű és díjazott termékpalettával tesszük sikeresebbé megrendelőinket.

Digitális nyomdai gépmester / operátor

Feladatok:

    FELADATOK

    • A részére kiadott géptermi feladatok ellátása, folyamatos minőség-ellenőrzés mellett
    • A feladatok megkezdése előtt a teljes munkatáska értelmezése, és a kapott állománnyal történő egyeztetése
    • A próbanyomat összevetése a táska adataival és az elektronikus állománnyal
    • A feladathoz szervesen kapcsolódó adminisztratív tevékenységek maradéktalan ellátása (a munkatáska és lejelentő rendszer megfelelő kitöltése)
    • A minőségirányítási rendszer működéséből adódó, feladatkörébe tartozó tevékenységek végrehajtása
    • A termelést akadályozó tényezők jelzése
    • A nyomógép karbantartási munkáinak ellátása
    • A kellékanyagok megrendelése
    • A szervizigény jelzése gyártásvezetés felé, és a szerviztevékenység figyelemmel kísérése
    • A munkavégzéshez használt berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása
    • A folyamatos munkavégzéshez szükséges alapanyagok rendelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Azonos munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
    • Stabil és önálló számítógépes ismeretek
    • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
    • Két műszakos munkarend vállalása

    Végzettség

    • Középfokú szakirányú végzettség

    Személyes kompetenciák

    • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
    • Határidők tartása
    • Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre képesség
    • Tudatosság, felelősségvállalás
    • Stressztűrés és terhelhetőség
    • Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
    • Stabil együttműködési képesség
    • Gyors reagálás
    • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Xerox Nuvera 314 és/vagy Océ Varioprint 6320-as gépismeret
    • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem csomag (alapbér + bónusz)
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Kiváló színvonalú munkahelyi környezet
    • Egyedi szervezeti kultúra és közösség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Megyeri út 53.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása