A Central Médiacsoport Magyarország vezető online és print kiadóvállalata. Az általunk képviselt portfólió meghatározó hányadban Magyarország legismertebb, esetenként a legnagyobb múlttal rendelkező márkái, szórakoztató, ismeretterjesztő és életstílus-magazinok, valamint digitális termékek.
Jelenleg

Digitális marketingmenedzser

munkakörbe keressük új munkatársunkat a 24.hu-hoz.

    A 24.hu az elmúlt évek tartalmi és szervezeti fejlesztéseinek köszönhetően a magyar piac egyik első számú híroldala lett. Az oldalon egyre fontosabb szerepet kapnak a saját információkból építkező, átfogó anyagok, tényfeltáró, elemző munkák. Emellett a szerkesztőség kiemelt figyelmet szentel a kultúra, a sport, a tudomány és a technológia területén zajló legújabb fejlemények nyomon követésére. Az oldal mögött álló szerkesztőség pedig egy olyan műhely és közösség, ahol jó közösen gondolkozni és dolgozni.
    Csatlakozz Te is dinamikusan fejlődő csapatunkhoz!

Mi lesz a feladatod?

  • kialakítod a 24.hu márkához és almárkáihoz (Sokszínű Vidék, TV24, Rangadó) kapcsolódó marketingstratégiát,
  • kidolgozod és végrehajtod a márkakommunikációs akcióterveket az üzleti célokhoz illesztve,
  • diszponálsz a 24.hu marketingbüdzséje felett,
  • menedzseled a termék forgalmi forrásait,
  • megtervezed és megvalósítod a termék B2C aktivitásait és részt veszel a B2B aktivitások kialakításában is
  • összefogod és koordinálod a termék marketingtevékenységével kapcsolatos projekteket,
  • aktívan részt veszel a termékfejlesztésben,
  • elkészíted a termékhez kapcsolódó elemzéseket és/vagy briefeled a megfelelő társosztály munkatársait
  • marketing adminisztráció, barter együttműködések menedzselése,
  • szoros együttműködés a szerkesztőséggel, kapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel, belsős társosztályokkal.

Követelmények, elvárások:

  • legalább 3 éves releváns marketing tapasztalat
  • online tartalomfogyasztási trendek és mérőeszközök ismerete
  • magas fokú önállóság, agilis és rugalmas személyiség
  • online elemző eszközök (mint pl. Google Analytics, Gemius, Facebook insights, stb.) magabiztos használata
  • integrált marketingszemlélet
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • médiapiaci/hírpiaci ismeretek
  • projektmenedzsment tapasztalat
  • PPC kampánymenedzsment
  • mobilmarketinges tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló munkavégzés
  • Kimagasló színvonalú munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus munkatársak

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Montevideo utca 9.