HYUNDAI HOLDING HUNGARY KFT.
  • A Hyundai Holding Hungary Kft. a Hyundai márka dinamikusan fejlődő, kizárólagos importőri csapatába keressük új Digitális marketing koordinátor kollégánkat. Csapatunkat a digitális marketing iránt elkötelezett, tapasztalt és fejlődni vágyó munkatárssal szeretnénk bővíteni.

  • Csatlakozz hozzánk

    Digitális marketing koordinátor

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Aktív részvétel a digitális marketing stratégia kialakításában és a hozzá kapcsolódó éves akcióterv kidolgozásában
      • Kreatív anyagok ellenőrzése, kapcsolattartás az ügynökséggel
      • A digitális környezet fejlesztése, karbantartása, kampányok elemzése
      • Automatizált digitális marketing folyamatok és kampányok tervezése és menedzselése
      • Lead management folyamatok teljeskörű kidolgozása összhangban a customer journey-vel
      • Az online marketing kommunikációs csatornák hatékony használata
      • A vállalat közösségi média jelenlétének alakítása és az ügynökségi munka irányítása
      • A különböző digitális platformokon tapasztalható felhasználói viselkedés elemzése
      • Az online aktivitásokhoz kapcsolódó elemzések készítése, azok értelmezése és a következtetésekre épülő javaslattétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség (preferáltan marketing vagy kereskedelem)
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
      • 3+ év hasonló területen szerzett gyakorlat (online kampányok, webfejlesztés, social media kampányok)
      • Webes, mobil és szociális média technológiák és trendek ismerete
      • Proaktív és pozitív munkaszemlélet
      • Hatékony és meggyőző kommunikáció
      • Analitikus személyiség
      • Magasfokú együttműködési készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • grafikai program ismerete, gyakorlat
      • SEO kampányok menedzselése
      • Kampány utókövetés, elemzés, riportok készítése, projektmenedzsment
      • Médiaügynökségi tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
      • Kiemelkedő juttatási csomag
      • Családias légkör
      • Modern munkakörnyezet
      • Folyamatosan fejlődő cégcsoport

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1186 Budapest, Cziffra György utca 15.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk önéletrajzát!