Digitális marketing gyakornok

SPORTFIVE Hungary Kft.

1091 Budapest, Üllői út 131.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

| Cégünkről |

A SPORTFIVE 1987 óta a sportmarketing területén alkot maradandót, így ügynökségünk világszerte számos komplex funkciójú stadiont üzemeltet Brazíliától kezdve Németországon át Szingapúrig. Célunk az, hogy a legelismertebb ügynökséggé váljunk a sportmarketing területén.
Hazánkban, a SPORTFIVE Hungary Kft. leányvállalat 2014 óta a budapesti Groupama Aréna nevével köthető össze, mint üzemeltetésért felelős cég és az FTC klub kizárólagos marketingügynöksége. Ezzel, a közel 8 éves sikeres periódussal és a növekedés stratégiai fókuszával hátunk mögött, társaságunk részt vett az újonnan épült budapesti multifunkciós rendezvénycsarnok kereskedelmi üzemeltetésére kiírt közbeszerzési pályázatán.

| A helyszínről |

Az új budapesti multifunkciós rendezvénycsarnok 2021-ben épült Európa egyik legnagyobb fedett arénájaként Budapesten. Többcélú helyszínként a legjobb nemzetközi művészek fellépéseinek, helyi koncerteknek, szórakoztató és családi műsoroknak, nagyszabású MICE rendezvényeknek és különféle sporteseményeknek ad majd otthont. Idén helyszíne volt a 2022-es férfi kézilabda Európa-bajnokságnak, de világsztárok koncertjei mellett többek között a női EHF Bajnokok Ligája Final Four is itt kerül megrendezésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az MVM-Dome digitális osztályának támogatása
  • A SPORTFIVE éves digitális tervéhez való hozzájárulás
  • A stadion fejlesztéseiben való részvétel
  • Kreatív ötletelés, termékfejlesztés
  • A digitális vezető napi feladatainak támogatása
  • Statisztikai elemzések készítése, adatbázisok vizsgálata
  • Termékfejlesztési folyamatok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Heti minimum 20 óra rendelkezésre állás
  • Legalább 1 éves időintervallum vállalása
  • Kommunikatív, csapatjátékos személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Lelkiismeretes, alázatos hozzáállás
  • Előny, ha van releváns tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Rugalmasságot a munkaidő elosztásában, ha iskolai teendőd van
  • Lehetőséget a szakmai gyakorlat elvégzésére, fejlődésre, tanulásra
  • A munkavégzés helye egyedi környezetben, az impozáns új csarnokban történik
  • Szükséges eszközök a munkavégzéshez (laptop és iPhone telefon)
  • Alkalomszerűen belépőjegyeket Fradi focimeccsekre és egyéb rendezvényekre, koncertekre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével.