Piacvezető autóimportőr cégünk Műszaki vevőszolgálatára várjuk

DIGITÁLIS - KONNEKTIVITÁS TERMÉKTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

jelentkezését

Feladatok:

  • gépjárművek online szolgáltatásainak (navigációs rendszer, multimédia, telefonos csatlakozás, stb.)  aktív támogatása, a felmerülő kérdések megválaszolása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, bejelentéseik nyomon követése
  • ügyfélmegkeresések adminisztrációja
  • intézkedési utasítások és megoldási javaslatok kidolgozása és kommunikálása a kereskedések felé
  • reklamációk nyilvántartása és statisztikák, kiértékelések elemzések készítése

Elvárásaink:

  • felsőfokú autógépész szakirányú műszaki végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • megbízható számítástechnikai ismeretek
  • mobileszközök, digitális tartalmak, APP-ok iránti kiemelt érdeklődés
  • autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • aktív angol vagy német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest