Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Digitális értékesítési szakértő

    Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson lakossági ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Digitális értékesítési szenior szakértő kollégát keresünk.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • banki termékekhez kapcsolódó digitális értékajánlat és üzenetek kidolgozásában való részvétel
  • landing- és weboldalak értékesítési fókuszú előkészítése (tartalmi és kreatív koordináció)
  • digitális értékesítési kampányok menedzselése (ügynökséggel)
  • landing oldali konverziós pontjok definiálása, mérés és riporting feladatok briefelése (analitikai és riporting csapat)
  • digitális értékesítési partnerségek kezelése
  • digitális értékesítési tölcsér teljesítményének elemzése és fejlesztése
  • customer journey mapping, valamint állandó folyamat-, és konverzióoptimalizálás
  • digitális értékesítési kampányok összehangolása egyéb kampányokkal (Marketing, Social, CRM)

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakirányú (közgazdasági, marketing/pénzügy) felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • van tapasztalatod digitális értékesítési kampányok menedzselésében
  • jó barátságban vagy a Google Analyticsszel és a PPC hirdetési rendszerekkel
  • egészében látod a folyamatokat, erős stratégiai gondolkodásmóddal bírsz
  • innovatív gondolkodásmód jellemez
  • nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezel
  • könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat

Jelentkezésednél előny jelent, ha:

  • van már tapasztalatod banki termékek online értékesítésében
  • van agilis munkakörben szerzett tapasztalatod
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest