Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Hungária Zrt. új munkatársat keres Marketing és kommunikáció csapatába, az alábbi pozícióba Budapestre:

Digitális csatorna területi referens

Feladatok:

  • felelős az E.ON vállalati weboldal funkcionális működésért, tartalom menedzselési feladatok ellátásáért
  • mikrosite-ok készítése a meglévő keretrendszerben
  • marketing kampányok online részének tervezése, lebonyolítás támogatása, elemzése
  • e-mail marketing kampányok menedzselése (kivitelezés, kiküldés, statisztika készítés)
  • Ad Words kampányok lebonyolítása
  • web analitikai elemzések készítése és az eredmények felhasználása, változtatások menedzselése
  • társosztályok tevékenységének támogatása az online csatornák igénybevételéhez
  • E.ON arculat alkalmazásának biztosítása a digitális felületeken

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan e-business területen
  • minimum 3 éves releváns tapasztalat digitális marketing területén
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • webes tartalomkezelő rendszer (CMS) működési elveinek ismerete
  • kiváló kapcsolatteremtő és koordináló képesség
  • trendek, eszközrendszerek naprakész ismerete
  • csapatjátékosság

Információ

Munkavégzés helye: Budapest

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: E.ON Hungária Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Digitális csatorna területi referens
  • Rövid pozíció név: Területi referens
  • Hirdető cég: E.ON Hungária Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: felelős az E.ON vállalati weboldal funkcionális működésért, tartalom menedzselési feladatok ellátásáért mikrosite-ok készítése a meglévő keretrendszerben marketing kampányok online részének tervezése, lebonyolítás támogatása, elemzése e-mail marketing kampányok menedzselése (kivitelezés, kiküldés, statisztika készítés) Ad Words kampányok lebonyolítása web analitikai elemzések készítése és az eredmények felhasználása, változtatások menedzselése társosztályok tevékenységének támogatása az online csatornák igénybevételéhez E.ON arculat alkalmazásának biztosítása a digitális felületeken
  • Elvárások: felsőfokú végzettség, preferáltan e-business területen minimum 3 éves releváns tapasztalat digitális marketing területén tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban webes tartalomkezelő rendszer (CMS) működési elveinek ismerete kiváló kapcsolatteremtő és koordináló képesség trendek, eszközrendszerek naprakész ismerete csapatjátékosság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20