Digitális csatorna fejlesztő szakertő

Mi lesz a feladatod?

Részvétel a csoportszintű (RBI group) digitális projektekben
Digitális stratégia megvalósítása és éves fejlesztési terv kialakítása
Digitális csatorna fejlesztési trendek követése, piaci benchmarkok, best practise-ek becsatornázása a fejlesztésekbe
Csatorna fejlesztési irányok meghatározása, digitális stratégia elkészítése, élőn tartása
Megoldást szállítók felkutatása a piacon
Ügyfél igények gyűjtése, üzleti igények részletes definiálása, konszolidálása, igény priorizáció az IT területek felé
Fejlesztési roadmap készítése a digitális csatornákra vonatkozóan
Magas szintű funkcionális és követelmény specifikáció elkészítése a tenderekhez,
Szállítói kiválasztáshoz értékelési szempontrendszer kialakítása, értékelés menedzselése
Customer journey-k készítése
Részletes üzleti követelmény elkészítése a digitális fejlesztésekhez kapcsolódóan, egyeztetés az IT területekkel
Projekt harmonizáció (előfeltétel, párhuzamosan futó projektek)
Benefitek azonosítása, CBA elemzés készítése
UAT tesztek végzése, összefogása
Change management feladatok elvégzése az új fejlesztéshez kapcsolódóan
Új fejlesztések üzleti oldali bevezetés támogatója
kezelési leírások, üzleti folyamatok, funkcionális tesztelés, felhasználói kézikönyvek készítése
Csatorna monitoring rendszer kialakítása

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • csapatként dolgozunk együtt, számítunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz
  • szakmaiságban, tudásban a legjobbat adjuk: folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel,
  • tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk
  • és mindemellett versenyképes juttatásokat kínálunk.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • A munkakör betöltője min. 1 éves, pénzügyi folyamatokat érintő, üzleti fejlesztési/üzleti elemzési tapasztalat.
  • Elvárt iskolai végzettség: felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség, pénzügyi vagy informatikai szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Nyelvtudás: tárgyalóképes, szakmai angol nyelv
  • A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
  • mély üzleti és technikai/informatikai ismeretek a digitális csatornákra vonatkozóan
  • képesség az iparági benchmarkok gyűjtésére, szintetizálására
  • Jártasság a változás menedzsmentben
  • Projektvezetési szemlélet
  • Eredményorientált üzleti szemlélet
  • Jó problémamegoldó, konfliktuskezelési készség
  • Prioritások mentén történő, fókuszált munkavégzés
  • Proaktív, UX alapú gondolkodás
  • Banki termékek, folyamatok, rendszerek magas szintű ismerete

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.

Munkaidő:

Teljes munkaidőben